Wij staan u graag te woord!
- MerkAudi
- ModelS3
- TypeSportback 2.0 TFSI quattro
- Aantal deuren5
- Aantal zitplaatsen5
- Aantal sleutels2
- TransmissieAutomaat
- Tellerstand 167.543 KM
- Aantal versnellingen7
- Bouwjaar31-01-2018
- BrandstofBenzine
- Prijs€ 27.450,-
- KentekenR649VJ
- KleurPanterzwart kristaleffect
- InterieurkleurZwart-expressrood
- Acceleratie 0-100 4.6 sec.
- BekledingHalf leder / stof
- CO2-emissie152 g/km
- BTW/MargeMarge
- Aantal cilinders4
- Emissieklasse6
- Cilinderinhoud1984 CC
- Vermogen310 PK
- 100% onderhouden?
- Topsnelheid250 km/h
- CarrosserieHatchback
- Tankinhoud 55 Liter
- Gewicht1440 KG
- Laadvermogen585 KG
- APKtot 30-03-2027
- Onderhoudsboekje aanwezig? Ja, dealeronderhouden
- Bijtelling22 %
- Energielabel
- Gemiddeld verbruik6.5 L/100KM
- Verbruik stad8.2 L/100KM
- Verbruik snelweg5.5 L/100KM
- Wegenbelasting min€ 226 /kwartaal
- Merk
- Audi
- Model
- S3
- Type
- Sportback 2.0 TFSI quattro
- Aantal deuren
- 5
- Aantal zitplaatsen
- 5
- Aantal sleutels
- 2
- Transmissie
- Automaat
- Tellerstand
- 167.543 KM
- Aantal versnellingen
- 7
- Bouwjaar
- 31-01-2018
- Brandstof
- Benzine
- Prijs
- € 27.450,-
- Kenteken
-
R649VJ
- Kleur
- Panterzwart kristaleffect
- Interieurkleur
- Zwart-expressrood
- Acceleratie 0-100
- 4.6 sec.
- Bekleding
- Half leder / stof
- CO2-emissie
- 152 g/km
- BTW/Marge
- Marge
- Aantal cilinders
- 4
- Emissieklasse
- 6
- Cilinderinhoud
- 1984 CC
- Vermogen
- 310 PK
- 100% onderhouden?
- Topsnelheid
- 250 km/h
- Carrosserie
- Hatchback
- Tankinhoud
- 55 Liter
- Gewicht
- 1440 KG
- Laadvermogen
- 585 KG
- APK
- tot 30-03-2027
- Onderhoudsboekje aanwezig?
- Ja, dealeronderhouden
- Bijtelling
- 22 %
- Energielabel
-
- Gemiddeld verbruik
- 6.5 L/100KM
- Verbruik stad
- 8.2 L/100KM
- Verbruik snelweg
- 5.5 L/100KM
- Wegenbelasting min
- € 226 /kwartaal
Onderscheidende opties
S Line exterieur
airco (automatisch)
lederen/stof bekleding
lichtmetalen velgen 18"
Overig
- airco (automatisch)
- lederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 18"
- S Line exterieur
- achterruitverwarming
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- audio installatie high end
- audioinstallatie met CD-speler
- autotelefoon voorbereiding
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- lederen sportstuur
- LED koplampen
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- sportonderstel
- sportstoelen
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- warmtewerend glas
- Wegwaardig
- zij airbag(s) voor
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
CO₂-uitstoot (NEDC): 152 g/km
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
-- BELLEN IS SNELLER --
BEZICHTIGING/PROEFRIT OP AFSPRAAK!
INRUILEN KAN
Op onze website kunt u een inruilverzoek indienen! Ga naar www.automakelaaraanhuis.nl en zoek de auto die u wenst! Bij deze auto detailpagina kunt u gemakkelijk een inruilvoorstel aanvragen.
FINANCIEREN KAN
Wij zijn erg goed in het regelen van financieringen. Wij vergelijken bij 18 banken en hebben vaak al binnen 1 of 2 dagen duidelijk of financieren mogelijk is voor u. Op onze website bij de auto die u wenst kunt u gemakkelijk een berekening of aanvraag doen voor een vrijblijvend financieringsvoorstel!
U geniet van extra zekerheid bij uw aankoop door de controle van Automakelaar aan Huis voordat wij de auto te koop aan bieden.
U kunt kiezen voor garantie bij auto's voor 6 maanden of 12 maanden.
Auto's tot 350PK en met minder dan 180.000km:
500 euro voor 6 maanden garantie
750 euro voor 12 maanden garantie
1000 euro voor 12 maanden BOVAG garantie (tot 275PK)
Auto's tot 600PK en met minder dan 120.000km:
1000 euro voor 6 maanden Excellent garantie
1500 euro voor 12 maanden Excellent garantie
Vriendelijke groet,
Tom Wesselingh
Automakelaar aan Huis
Nijverheidsweg 17-O, Mijdrecht
0297-224549
www.automakelaaraanhuis.nl
AM ComfortGratis |
AM Premium€500,- |
AM Excellent€1000,- |
AM BOVAG€1500,-Meest gekozen |
|
|---|---|---|---|---|
Garantie |
Aflevering wordt gedaan met 100-punten check |
6 maandenAutotrust garantie op de draaiende delen van motor / versnellingsbak |
6 maandenAutotrust uitgebreide garantie |
12 maandenBOVAG Garantie |
Nieuwe APK-keuring |
Nee |
Wanneer nieuwe verplichte keuringsdatum binnen 3 maanden valt |
Wanneer nieuwe verplichte keuringsdatum binnen 3 maanden valt |
|
Algehele controle |
||||
Tenaamstelling nieuwe auto |
||||
Vrijwaring eventuele inruil auto |
Contact informatie
Automakelaar aan Huis
Nijverheidsweg 17-O
3641 RP Mijdrecht
Openingstijden
| Maandag: | 09.00 - 17.00 |
| Dinsdag: | 09.00 - 17.00 |
| Woensdag: | 09.00 - 17.00 |
| Donderdag: | 09.00 - 17.00 |
| Vrijdag: | 09.00 - 17.00 |
| Zaterdag: | 09.00 - 15.00 |
| Zondag: | gesloten |
Vragen of interesse?
Neem gerust contact op via het formulier op deze pagina, telefonisch of per e-mail. Wij helpen u snel verder.
Uw auto inruilen?
Vul uw kenteken in.
minder dan 2 minuten


Online kopen
